Kontakta oss

Tel: +46 498-21 30 30
E-post: info@pa-kompaniet.se

Besöksadress:
Kopparsviksgatan 11
621 58 Visby

Faktureringsadress:
Träkumla KUE 514
621 94 Visby

Söker du en medarbetare?
Se här nedan:

Stefan Olsson
vd, ägare, ljudtekniker
stefan@pa-kompaniet.se
+46 70-521 30 30

Dimitri Klintström
Bild och lager
dmitri@pa-kompaniet.se
+46 76-945 72 31

Fredrik Larsson
Ljudtekniker
fredrik@pa-kompaniet.se
+46 70-796 43 09

Pontus Wallin
Ljustekniker och tross
pontus@pa-kompaniet.se
+46 73–878 52 13

Anton Erlands
Ljudtekniker, tross, scen
anton@pa-kompaniet.se
+46 70-736 06 34

Rasmus Classon
Ljudtekniker
rasmus@pa-kompaniet.se
+46 73-378 11 18

Peter Othberg
Ljudtekniker
peter@pa-kompaniet.se
+46 70-438 23 99

Joel Kant
Projektledare
joel@pa-kompaniet.se
+46 73-782 77 16

Mattias Berggren
Projektledare Almedalsveckan
mattias@pa-kompaniet.se
+46 73–537 53 75

Simon Östergren
Ljudtekniker
simon.ostergren@gmail.com
+46 73-417 44 66